Zdalna Managerka

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

ZDALNA MANAGERKA

PRAWA RĘKA PRZEDSIĘBIORCY

Zdalna Managerka to osoba, której możesz oddać część swoich projektów, aby je poprowadziła. Wspiera, pomaga, doradza. Osoba z doświadczeniem i wiedzą potrzebną klientowi do prężniejszego działania z mniejszymi i większymi projektami.

czym zajmuje się Zdalna Managerka?

Korzyści z zatrudnienia zdalnej mamangerki

samodzielna w działaniach

Zdalna Managerka jest samodzielną osobą, bierze większą odpowiedzialność za realizowane zadania i dzięki temu jeszcze lepiej jest w stanie odciążyć klienta. Jej doświadczenie pozwala na działanie w wielu obszarach kompleksowo, a przy opracowywaniu strategii możesz pozwolić sobie na więcej, niż zwykle.

Masz mniej na barkach

Zdalna Managerka realizuje bardziej specjalistyczne i wymagające zadania, także te, na których niekoniecznie klient musi się znać. Potrafi doradzić najlepsze rozwiązania, najszybsze, najskuteczniejsze i wyjaśnić ich działanie, skuteczność i sens wprowadzenia w biznesie klienta - jest na bieżąco z nowościami i ulepszeniami procesów w online. Może przejąć część projektu na własne barki.

JAK WYGLĄDA ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY?

Na początku zapraszam do zarezerwowania dogodnego terminu bezpłatnego i niezobowiązującego 15-minutowego spotkania na Zoom w moim kalendarzu.

Następnie podczas rozmowy omawiamy Twoje potrzeby, podpowiadam możliwości, dostosowujemy metody współpracy oraz dobieramy Wirtualną Project Managerkę .

Po rozmowie proszę o dosłanie danych do umowy oraz faktury. Przy pierwszym miesiącu współpracy obowiązuje 10 godzinowy pakiet opłacany z góry [w kwocie 230€ (1042zł) netto usługi w języku polskim lub 310€ (1405zł) netto usługi w języku angielskim], a kolejne faktury są już realizowane z dołu. Czyli nasi klienci nie muszą już wykupywać kolejnych pakietów, a pod koniec miesiąca rozliczeniowego dostają raporty i faktury za wykonaną pracę asystentki w danym okresie.

Im więcej godzin nam się deleguje, tym stawka godzinna jest niższa.

Opcja w języku polskim:

  • Do 25 godzin miesięcznie jest to 23€ netto/h (około 105zł)
  • 25-50 godzin jest to 22€ netto/h (około 100zł)
  • powyżej 50 godzin jest to 21€ netto/h (około 96zł)

Opcja w języku angielskim:

  • Do 25 godzin miesięcznie jest to 31€ netto/h (około 141zł)
  • 25-50 godzin jest to 30€ netto/h (około 136zł)
  • powyżej 50 godzin jest to 29€ netto/h (około 132zł)

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA + ODPOWIEDZI

1. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub poprzez przycisk „kliknij i zamów bezpłatną konsultację”, który przekieruje Cię do naszego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłamy Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynamy działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam wewnętrzne Asany, ale z Nozbe, Trello także pracujemy w razie potrzeby klienta. Korzystamy też ze  skrzynki e-mail, ale dostosujemy się też do innych form komunikacji.  

4. Do rozliczania czasu  pracy nad danym zadaniem używamy programu Toggl, który rejestruje czas naszych działań przy każdym zadaniu. Generujemy z niego co miesiąc raport i udostępniamy dla klienta/klientki.

Każdy klient i jego projekt jest w naszym systemie Toggl. Podczas pracy dla poszczególnego klienta startujemy timer i wpisujemy do zadania konkretne czynności, które były w danym czasie wykonywane. Po miesiącu generujemy raport i dostarczamy go wraz z fakturą do klienta. Na raporcie jest dokładnie wyszczególnione co i kiedy było robione oraz ile czasu zajęło. UWAGA! Planowanie zadań w Asanie, konsultacje telefoniczne oraz poprzez wideo rozmowy także są liczone jako czas pracy project managerki.

Pierwsza faktura wystawiana jest z góry, każda kolejna już z dołu konkretnie za wypracowane w danym miesiącu godziny. Faktura np. za cały marzec, wystawiana jest 31 marca, a na jej uregulowanie masz 7dni.

Po podpisaniu umowy współpracy z klauzulą o poufności i RODO oraz opłaceniu pierwszej faktury (wystawiana z góry), zaczynamy pracę.

Tak, właścicielka agencji jest dostępna na 15-minutową bezpłatną pierwszą konsultację dla nowych klientów, aby porozmawiać o ich potrzebach. Można się umówić na taką rozmowę poprzez system Calendly, który udostępniamy na stronie.

Siedziba firmy znajduje się w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientów z Polski / innego kraju UE, na fakturze przeliczamy € na PLN (lub inną walutę zależną od kraju), a podatek powinien być rozliczony przez klientów w ich kraju zamieszkania (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klient powinien być podatnikiem VAT-UE. Cena podane powyżej jest cenami netto – każdy kraj ma inne oprocentowanie podatku obrotowego.

Proszę przygotować sobie listę tematów do omówienia oraz listę zadań, które planują Państwo oddelegować. Na początek tyle wystarczy.

Każdego dnia podnosimy swoje kompetencje, aby móc rozszerzać swoją ofertę regularnie i jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu, zobaczymy, co da się zrobić.

Wychodzimy z założenia, że tak naprawdę każdy klient, to indywidualny przypadek, dlatego chętnie wysłuchamy wszelkich potrzeb na bezpłatnej konsultacji wstępniej.

Poczytaj o Zdalnej Managerce na naszym blogu

Co mówią nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

"Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anią. Zanim podjęłam współpracę, wydawało mi się, że ogarnę tematy "be on-line" kupowałam nowe szkolenia, słuchałam i obserwowałam innych, ale zabrakło czasu i umiejętności, aby wprowadzić to wszystko w życie.

Narastała we mnie coraz większa frustracja, że nie dźwigam tego wszystkiego sama, w głowie robił się mętlik od natłoku różnych informacji i zadań, które powinnam wykonać.

Któregoś dnia natrafiłam na jednej z grup na reklamę Pani Ani zdecydowałam się, że spróbuję, bo czas ucieka, a ja dalej stoję w miejscu. Dzięki Pani Ani krok po kroku ogarniamy razem tematy, więc wreszcie idzie do przodu.

Oprócz niesamowitego wsparcia technicznego Pani Ania jest przemiłą, cierpliwą osobą, która dodatkowo potrafi zdopingować i zmotywować do działania. Jedyne czego dzisiaj żałuję — to tego, że tak późno zdecydowałam się na ten krok."

"Z Agencją VA-VOM pracuję już od dwóch lat. Z dedykowaną asystentką pracuje mi się bardzo dobrze, jest to przede wszystkim skuteczna współpraca oraz przygotowanie na czas materiałów reklamowych.

Co bardzo cenię, to własna inicjatywa asystentki i nowe pomysły, które później są realizowane. Asystentka pomaga mi w kampaniach reklamowych, obsłudze newslettera oraz w przygotowywaniu tekstów do prezentacji i mediów społecznościowych. Mam bardzo dużo zleceń i dzięki współpracy nie muszę myśleć o wielu sprawach dotyczących reklamy. Uzgadniamy zadania, które są realizowane, co daje mi na pewno więcej luzu i czasu, który mogę poświęcić na inne sprawy.

Jestem zadowolony również z pomocy innych osób z zespołu. Ułatwia to realizację nowych pomysłów, gdzie potrzebne są różne kwalifikacje. Zasady współpracy są jasne, a raporty odzwierciedlają zadanie i czas realizacji poszczególnych projektów.."

"Bardzo polecam! Jestem pod wrażeniem wsparcia, jakie dała mi Ania ze swoim zespołem przy tworzeniu e-booka "Spokojnie i bez stresu - 45 najważniejszych pytań o Twój biznes on-line". Dziewczyny działały niezwykle szybko, zaskakując mnie za każdym razem tym, że już "kolejny etap został zakończony". Skład ebooka wyszedł świetnie, a nie było to proste zadanie. To, co zrobiły dziewczyny było też doceniane przez moim Klientów."
"Wspaniała i profesjonalna pomoc. Ania jest fantastyczna w tym, co robi, dzięki współpracy z wirtualną asystentką moja firma pozyskała wielu nowych klientów w zaledwie kilka tygodni a ja zyskałam więcej czasu dla siebie. Dzisiaj nie potrafię sobie wyobrazić pracy bez wsparcia Ani i jej zespołu.Polecam każdemu, kto prowadzi firmę i chce się uwolnić od natłoku spraw."
Edyta Kempińska
Pegaz Advies
"Z Anią pracuję od czerwca 2019 - jest osobą, która stoi za stroną techniczną mojego podcastu. Potrafi wyczarować świetny odcinek, mimo różnej jakości ścieżek dźwiękowych, które jej dostarczam.

Wie dokładnie co wyciąć, a co zostawić i w jakich momentach wstawić muzyczne efekty. Zna narzędzia techniczne takie jak Audacity, Auphonic i inne, dzięki, którym efekt brzmi profesjonalnie i podcastu świetnie się słucha. Bez jej pomocy trudno by mi było poważyć się na rozpoczęcie mojej przygody z podcastingiem!

Polecam serdecznie jej profesjonalną pomoc każdej osobie, która chce ruszyć z podcastem, a obawia się strony technicznej."

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy na bezpłatną 15-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji Zoom.

CHECKLISTA: CO I JAK DELEGOWAĆ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?