Stwórz kurs online

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

STWÓrZ KURS ONLINE!

ZRÓBMY RAZEM TEN KURS ONLINE!

Pomożemy Ci od podstaw, czyli od samego procesu planowania stworzyć kurs online. Pomożemy przy platformie kursowej, montażu wideo, transkrypcjach, czy obróbce tekstów do lekcji. Pomożemy też przy jego promocji i dystrybucji. 

Dlaczego warto nam zaufać?

DOŚWIADCZENIE W PROCESIE PLANOWANIA, TWORZENIA, REKLAMOWANIA I SPRZEDAWANIA KURSU

Posiadamy własne kursy online, a na koncie mamy wiele współprac z przedsiębiorcami przy realizacji ich kursów zarówno w stopniu wsparcia jako wirtualna asystentka, jak i wirtualna managerka.

DODATKOWE KOMPLEMENTARNE UMIEJĘTNOŚCI I ZESPÓŁ SPECJALISTEK

U nas zrealizujesz także wszelkie grafiki, teksty, landing pages, reklamy, stworzymy stronę, sklep, platformę kursową, zmontujemy filmy, wszystko dodamy na Vimeo, platformę Facebooka.

USTALENIE ZAKRESU DZIAŁAŃ I PŁATNOŚCI

ZAKRES DZIAŁAŃ

Od planowania, poprzez tworzenie i edytowanie materiałów typu: teksty, grafika, PDFy, landingi, platforma kursowa, edycja wideo, promocja w social mediach, sprawdzanie i kontrolowanie zespołu klienta, lub działanie w obrębie naszego zespołu. Jesteśmy w stanie doradzić przy kolejnych procesach i ustalić najlepszy przebieg całego procesu tworzenia kursu, aby był on zrobiony na czas.

CENA

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta i tego, co jest do zrobienia. My proponujemy albo kwotę za cały projekt obliczając, ile zajmie nam czasu dany projekt, lub rozliczając się tradycyjnie w formule godzinowej. Wszystko tak naprawdę jest do ustalenia podczas rozmowy wstępnej i podczas dalszych konsultacji przy projekcie.

Skontaktuj się z nami, chętnie dostosujemy się do twoich potrzeb.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA + ODPOWIEDZI

1. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub poprzez przycisk “kliknij i zamów bezpłatną konsultację”, który przekieruje Cię do naszego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłamy Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynamy działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam wewnętrzne Asany, ale z Nozbe, Trello także pracujemy w razie potrzeby klienta. Korzystamy też ze  skrzynki e-mail, ale dostosujemy się też do innych form komunikacji.  

4. Jeżeli wybierzesz model godzinowy, to do  rozliczania czasu  pracy nad danym zadaniem używamy programu Toggl, który rejestruje czas naszych działań przy każdym zadaniu. Generujemy z niego co miesiąc raport i udostępniamy dla klienta/klientki.

Wystawiamy europejskie faktury VAT

Po podpisaniu umowy współpracy z klauzulą o poufności i RODO oraz opłaceniu faktury (wystawiana z góry), zaczynamy pracę.

Tak, nasza konsultantka  jest dostępna na 30-minutową bezpłatną pierwszą konsultację dla nowych klientów, aby porozmawiać o ich potrzebach. Można się umówić na taką rozmowę poprzez system Calendly, który udostępniamy na stronie.

Siedziba firmy znajduje się w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientów z Polski / innego kraju UE, na fakturze przeliczamy € na PLN (lub inną walutę zależną od kraju), a podatek powinien być rozliczony przez klientów w ich kraju zamieszkania (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klient powinien być podatnikiem VAT-UE. Cena podane powyżej jest cenami netto – każdy kraj ma inne oprocentowanie podatku obrotowego.

Proszę przygotować sobie listę tematów do omówienia oraz listę zadań, które planują Państwo oddelegować. Na początek tyle wystarczy.

Każdego dnia podnosimy swoje kompetencje, aby móc rozszerzać swoją ofertę regularnie i jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu, zobaczymy, co da się zrobić.

Wychodzimy z założenia, że tak naprawdę każdy klient, to indywidualny przypadek, dlatego chętnie wysłuchamy wszelkich potrzeb na bezpłatnej konsultacji wstępniej.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy na bezpłatną 30-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji zoom.

CHECKLISTA "JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DELEGOWANIA ZADAŃ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?"