Strony Internetowe WordPress

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE, PLATFORMY KURSOWE

strony internetowe wordpress, SKLEPY WOOCOMMERCE I PLATFORMY KURSOWE.

Potrzebujesz prostej, ładnej i funkcjonalnej strony internetowej, którą będziesz w stanie samodzielnie obsługiwać? A może sklepu WooCommerce lub platformy kursowej?

jak wygląda współpraca i co możemy zaoferować:

JAK DZIAŁAMY?

Tworzymy proste w obsłudze, a jednocześnie ładne i funkcjonalne strony internetowe. Dbamy o to, aby użytkowanie strony było dla Ciebie proste i przyjemne. Nie instalujemy niepotrzebnych wtyczek. Masz tylko to, co naprawdę potrzebujesz, aby strona dobrze funkcjonowała. Takie działanie zabezpiecza Cię dodatkowo przed problemami przy stronie w przyszłości, jak i sprawi, że strona nie będzie za bardzo obciążona. W standardzie podłączamy Google Analytics i Google Search Console.

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji strony to maksymalnie miesiąc, gdzie średnio co tydzień wysyłam postępy prac do weryfikacji, przez co daję Ci na każdym etapie prac możliwość wprowadzenia poprawek i zmian. Tutaj ważna gwiazdka - czas realizacji jest związany z tym, jak sprawnie klient dostarcza nam niezbędne informacje i materiały oraz odpowiedź związaną z poprawkami i zatwierdzaniem prac.

DOSTAJESZ GRATIS SZKOLENIE!

Po realizacji strony dostajesz od nas film instruktażowy nagrany konkretnie na Twojej stronie i pod Twoje pytania i czynności, które chcesz i potrzebujesz wykonywać.

ROZLICZENIA

Wystawiam faktury VAT, płatność następuje z góry, podpisujemy też umowę. Do kosztów strony należy jeszcze dodatkowo doliczyć koszt wykupienia serwera oraz domeny (zależny od tego, jakiego hostingodawcę wybierzesz), oraz jeżeli zależy Ci na płatnym motywie, albo jakichkolwiek płatnych wtyczkach, także jest to dodatkowy koszt, który pokrywasz w miejscu, gdzie dany motyw lub wtyczkę chcesz wykupić.

PLATFORMA KURSOWA *

Wszelkie płatne dodatki i wtyczki są po stronie klienta. Płatne platformy wahają się w granicach 100-300€ na rok. Płatne integracje, to przykładowo darmowa platforma LearnPress, która integrację ze sklepem WooCommerce ma już płatną. Każda z platform ma swój określony dizajn i sposób działania, ważne, aby wiedzieć, że nie ma możliwości kompletnej jej zmiany wyglądu, czy funkcjonalności - proszę wybierać rozsądnie i pod swoje potrzeby.

SKLEP WOOCOMMERCE *

Wszelkie załatwienia regulaminów sprzedaży, regulaminów sklepu, wybór i negocjacje z dostawcami płatności oraz kurierami są po stronie klienta. My tylko robimy samo podłączenie. Cena jest zmienna także od ilości produktów, które trzeba wrzucić do sklepu. Inaczej wygląda zrobienie sklepu z 5 produktami online, a inaczej ze 100 fizycznymi. Jakiekolwiek ulepszenia sklepu, kombinacje, języki, są dodatkowo płatne, wszelkie płatne wtyczki, które chciałby mieć klient, są po stronie klienta.

SKOMPONUJ WŁASNĄ STRONĘ WWW

Wypełnij poniższą ankietę swoich predyspozycji dotyczących strony, a dobierzemy do Ciebie najbardziej dogodną ofertę, Ustalimy cenę i czas realizacji. Wypełnienie ankiety jest bezpłatne i niezobowiązujące. 

Jeżeli są Państwo zdecydowani na współpracę z nami, to zapraszamy serdecznie do zarezerwowania bezpłatnej 15-minutowej konsultacji w celu omówienia szczegółów! 🙂

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA + ODPOWIEDZI

1. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub poprzez przycisk „kliknij i zamów bezpłatną konsultację”, który przekieruje Cię do naszego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłamy Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynamy działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam wewnętrzne Asany, ale z Nozbe, Trello także pracujemy w razie potrzeby klienta. Korzystamy też ze  skrzynki e-mail, ale dostosujemy się też do innych form komunikacji.  

Po podpisaniu umowy współpracy z klauzulą o poufności i RODO oraz opłaceniu faktury, zaczynamy pracę.

Tak, zawsze nasza CEO jest dostępna na 30-minutową bezpłatną pierwszą konsultację dla nowych klientów, aby porozmawiać o ich potrzebach. Można się umówić na taką rozmowę poprzez system Calendly, który udostępniamy na stronie.

Siedziba firmy znajduje się w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientów z Polski / innego kraju UE, na fakturze przeliczamy € na PLN (lub inną walutę zależną od kraju), a podatek powinien być rozliczony przez klientów w ich kraju zamieszkania (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klient powinien być podatnikiem VAT-UE. Cena podane powyżej jest cenami netto – każdy kraj ma inne oprocentowanie podatku obrotowego.

Proszę przygotować sobie listę funkcjonalności, która chcesz mieć na swojej stronie i sklepie, przykładowe wyglądy takiej strony (inspiracje, linki, screeny). Konsultantka zada dodatkowe pytania, które dodatkowo Cię pokierują.

Każdego dnia podnosimy swoje kompetencje, aby móc rozszerzać swoją ofertę regularnie i jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu, zobaczymy, co da się zrobić.

Wychodzimy z założenia, że tak naprawdę każdy klient, to indywidualny przypadek, dlatego chętnie wysłuchamy wszelkich potrzeb na bezpłatnej konsultacji wstępniej.

NASZE REALIZACJE

Co mówią nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

"Nareszcie mogę się pochwalić moją witryną internetową stworzoną przez Anię 💎 Naprawdę świetna robota, na stronie będziecie mogły bez problemu znaleźć aktualne cenniki, certyfikaty, zdjęcia prac i inne ciekawe informacje. Dziękuje 💐 #chwalesię #productphotography #promotions #professional #evelashes"
Ewelina Konek
EveLashes
"Polecam Panią Annę, która zaprojektowała i wykonała dla mnie stronę www. Doradziła we wszystkich związanych z prowadzeniem strony kwestiach. Bardzo profesjonale, a zarazem bezpośrednie podejście, miły kontakt. Strona była wykonana na czas, Pani Anna wzięła pod uwagę wszystkie moje sugestie i z cierpliwością znosiła moje ciągłe to nowe pomysły. 🙂 Efekty pracy Pani Anny można podziwiać między innymi na mojej stronie. :)"
Anita Letocha
LE CHAT NOIR

NASZE INNE OFERTY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Tworzymy strony lądowania (landing pages), strony sprzedażowe (sale pages) oraz oferty jednorazowe z licznikiem One Time Offer (OTO). 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy na bezpłatną 15-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji zoom.

CHECKLISTA: CO I JAK DELEGOWAĆ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?