Social Media Ninja

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Social Media Ninja

WSPARCIE PRZY OBSŁUDZE MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Social Media Ninja, to zdalna pomoc dla przedsiębiorcy, która wspiera w obsłudze mediów społecznościowych, takich jak: Facebook i Instagram. Działa na podstawie dokładnych instrukcji i wytycznych od klienta jednak oczywiście jest też samodzielna i proaktywna.

czym zajmuje się Social Media Ninja?

Korzyści z zatrudnienia Social media MANAGERKI

Twoje Social media żyją

Social Media Ninja pomoże Ci okiełznać Twoje media społecznościowe i sprawi, że będą one żyły i sprawnie działały. Pomoże je zautomatyzować.

twoja rozpoznawalność wzrasta

Im lepiej widać Cię w mediach społecznościowych, tym bardziej wzrasta rozpoznawalność Twojej marki.

Wybierz najlepszy dla siebie pakiet

Wybierz pakiet na miarę swoich potrzeb. Wszystkie ceny są cenami netto, podanymi w walucie € ze względu na to, że siedziba firmy znajduje się w Holandii. Pełna obsługa jest przez polskie wirtualne asystentki mieszkające w różnych zakątkach Europy.

€145

PAKIET MINI

€215

PAKIET MIDI

€290

PAKIET MAXI

1 post = stworzenie grafiki i tekstu.
Ważne!

W każdym z pakietów znajduje się także:

– audyt konta i zaproponowanie ulepszeń / zmian
– propozycja komunikacji na profilu 
– stworzenie spersonalizowanego wyglądu grafiki do postów
– selekcja i wpuszczanie osób do grupy na Facebooku (jeżeli jest)
– selekcja i publikowanie postów na grupie innych użytkowników (jeżeli jest)
– wszelkie drobne zmiany i ustawienia

* jeżeli taki sam post ma się pojawić na Facebooku oraz Instagramie w tym samym czasie, to traktowany jest jako jeden.

REKLAMA NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

Realizujemy też działania związane z płatnymi kampaniami reklamowymi na Facebooku i Instagramie. Ustawiamy reklamy oraz całe kampanie, optymalizujemy reklamy i je nadzorujemy oraz analizujemy. Cennik reklam zaczyna się od 35€ netto, czyli 160zł netto.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA + ODPOWIEDZI

1. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub poprzez przycisk “kliknij i zamów bezpłatną konsultację”, który przekieruje Cię do naszego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłamy Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynamy działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam wewnętrzne Asany, ale z Nozbe, Trello także pracujemy w razie potrzeby klienta. Korzystamy też ze  skrzynki e-mail, ale dostosujemy się też do innych form komunikacji.  

4. Do rozliczania czasu  pracy nad danym zadaniem używamy programu Toggl, który rejestruje czas naszych działań przy każdym zadaniu. Generujemy z niego co miesiąc raport i udostępniamy dla klienta/klientki.

Opłata za pakiet zawsze następuje z góry. Social Media Ninja nadzoruje ilość postów w naszym Excelu, aby dać klientowi znać, że kończy się pakiet tak 1-2 posty do jego zakończenia, aby móc wykupić kolejny.

Po podpisaniu umowy współpracy z klauzulą o poufności i RODO oraz opłaceniu pierwszej faktury (wystawiana z góry), zaczynamy pracę.

Tak, właścicielka agencji jest dostępna na 15-minutową bezpłatną pierwszą konsultację dla nowych klientów, aby porozmawiać o ich potrzebach. Można się umówić na taką rozmowę poprzez system Calendly, który udostępniamy na stronie.

Siedziba firmy znajduje się w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientów z Polski / innego kraju UE, na fakturze przeliczamy € na PLN (lub inną walutę zależną od kraju), a podatek powinien być rozliczony przez klientów w ich kraju zamieszkania (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klient powinien być podatnikiem VAT-UE. Cena podane powyżej jest cenami netto – każdy kraj ma inne oprocentowanie podatku obrotowego.

Proszę przygotować sobie listę tematów do omówienia oraz listę zadań, które planują Państwo oddelegować. Na początek tyle wystarczy – przykładową checklistę zadań można pobrać sobie tu: https://va-vom.com/do-pobrania/

Każdego dnia podnosimy swoje kompetencje, aby móc rozszerzać swoją ofertę regularnie i jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu, zobaczymy, co da się zrobić.

Wychodzimy z założenia, że tak naprawdę każdy klient, to indywidualny przypadek, dlatego chętnie wysłuchamy wszelkich potrzeb na bezpłatnej konsultacji wstępniej.

Poczytaj o Social Media Ninja

Przeczytaj na naszym blogu o tym, kim jest Social Media Ninja i czym się różni od Wirtualnej Asystentki. 

Co mówią nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

"Z Anią pracuję od czerwca 2019. Mogę swobodnie powiedzieć, że stała się moją PRAWĄ RĘKĄ w moich najważniejszych projektach. Jest świetna w tym, co robi — pomaga mi w ogarnięciu postów i aktualizacji na WordPressie, moderacji grup na Facebooku i publikacji postów. Obsługuje komunikację z klientami w moim projekcie Klub Dobrego Biznesu. Nasza praca stale się rozszerza dzięki temu, że widzę jej profesjonalizm, i mam zaufanie, że mogę jej powierzać kolejne zadania. To, co mi bardzo mi się bardzo podoba, to jej inicjatywa i przejrzysta komunikacja. Zawsze wiem, co na, kiedy będzie zrobione, i jeżeli coś jest dla niej nowe, nie boi się wyzwania, ale uczciwie o tym mówi. Widzi, co musi być zrobione, i podsuwa mi pomysły, jeśli ja o czymś zapomnę, czy po prostu nie pomyślę. Jest świetną wirtualną asystentką, która realnie odciąża mnie w pracy, absolutnie powinno być więcej takich osób jak Ania."
Lidia Krawczyk
Biznesninja.pl | KDB
"Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anią. Zanim podjęłam współpracę, wydawało mi się, że ogarnę tematy "be on-line" kupowałam nowe szkolenia, słuchałam i obserwowałam innych, ale zabrakło czasu i umiejętności, aby wprowadzić to wszystko w życie. Narastała we mnie coraz większa frustracja, że nie dźwigam tego wszystkiego sama, w głowie robił się mętlik od natłoku różnych informacji i zadań, które powinnam wykonać. Któregoś dnia natrafiłam na jednej z grup na reklamę Pani Ani zdecydowałam się, że spróbuję, bo czas ucieka, a ja dalej stoję w miejscu. Dzięki Pani Ani krok po kroku ogarniamy razem tematy, więc wreszcie idzie do przodu. Oprócz niesamowitego wsparcia technicznego Pani Ania jest przemiłą, cierpliwą osobą, która dodatkowo potrafi zdopingować i zmotywować do działania. Jedyne czego dzisiaj żałuję — to tego, że tak późno zdecydowałam się na ten krok."
DOROTA KORGUL - GAWLIKOWSKA
DG IMAGE

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy na bezpłatną 15-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji zoom.

CHECKLISTA: CO I JAK DELEGOWAĆ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?