KILKA SŁÓW O NAS

KIM JESTEŚMY?

PEWNIE ZASTANAWIASZ SIĘ KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI?

Właścicielka agencji VA-VOM

Nazywam się Anna Kawecka-Buniewicz i jestem właścicielką Agencji VA-VOM oraz instruktorką początkujących wirtualnych asystentek.
Dla klientów agencji działam jako Marketing & Online Business manager. Zajmuję się też wsparciem w tworzeniu strategii marki.
+
SPECJALISTEK
+
ZADOWOLNYCH KLIENTÓW
+
ZREALIZWANYCH ZADAŃ

POZNAJ NAS!

NASZ ZESPÓŁ DO ZADAŃ SPECJALNYCH!

TO OSOBY, KTÓRE KOMPLEKSOWO OBSŁUŻĄ NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO KLIENTA. DOŚWIADCZONE I RZETELNE.

patrycja kubacz

WEB & TECHNICAL: ASSISTANT / MANAGER / SPECIALIST | E-BOOK & GRAPHIC DESIGNER

Agnieszka Dullak

ADMINISTRATION: ASSISTANT / MANAGER / SPECIALIST

Aleksandra Frankowska

COPYWRITER

Karolina Ambartsumyan

SOCIAL MEDIA: ASSISTANT / MANAGER / SPECIALIST

Malwina Błach

VIDEO & PODCAST: ASSISTANT / SPECIALIST

Agnieszka Dylak

GRAPHIC DESIGNER | MARKETING & SALES MANAGER

SPRAWDŹ JAK PRACUJEMY

I ILE MOŻESZ DZIĘKI Współpracy Z NAMI ZYSKAĆ!

Mamy czas, którego Tobie brakuje

My zajmiemy się Twoją stroną internetową, tworzeniem treści na social media, zedytujemy film i podcast, stworzymy newsletter, a Ty możesz skupić się na planowaniu i realizacji swoich projektów dla klientów.

Ciągle zdobywamy nową wiedzę i umiejętności

Każdego dnia inwestujemy w swoją wiedzę i umiejętności, aby stać się jeszcze bardziej przydatną pomocą dla swoich klientów i aby móc poradzić sobie z każdym powierzonym zadaniem.

Płacisz tylko za czas, w którym faktycznie dla Ciebie pracujemy

Podczas pracy nad oddelegowanym przez Ciebie zadaniem mamy uruchomioną aplikację Toggl, która rejestruje każdą naszą minutę spędzoną na realizowaniu zadań dla Ciebie. Płacisz tylko za rzeczywisty czas pracy. Dlatego w ciągu godziny każda z nas jest w stanie zrobić naprawdę wiele.

Nie musisz zatrudniać dodatkowego etatowego pracownika

Jak wiadomo, to są koszty: koszty zatrudnienia, koszty urządzenia stanowiska, koszty dostarczonych narzędzi do pracy oraz płacenie pracownikowi za czas, który poświęca na bezproduktywne czynności. Przy współpracy z nami płacisz tylko za wykonaną pracę, a całą resztę narzędzi zapewniamy i opłacamy sobie we własnym zakresie i przede wszystkim współpracę ze nami możesz wrzucić sobie w koszty firmy.

Jesteśmy na bieżąco w kontakcie poprzez aplikację

Masz do wyboru wiele opcji kontaktu i komunikacji z nami, polecam pracę przy projektach poprzez aplikację Asana. Komunikacja odbywa się także telefonicznie, e-mailowo lub poprzez Messengera. Raz w tygodniu jest możliwość spotykania się na Skype / Zoom omówić zadania na kolejny tydzień wspólnych działań.

Masz szansę rozwijać swój biznes szybciej

Wspólnymi siłami można działać prężniej i szybciej. Czasami osoba z zewnątrz może wnieść wiele nowych pomysłów do Twojego biznesu. Pomyśl tylko, ile kreatywnych pomysłów i działań możemy razem zrealizować.

OBSŁUGUJEMY KOMPLEKSOWO!

Dzięki temu, że tworzymy cały zespół wyspecjalizowanych wirtualnych asystentek w różnych dziedzinach, możemy zapewnić Ci kompleksowe wsparcie w naprawdę wielu dziedzinach!

Nie musisz zatrudniać z osobna każdego specjalisty

Zlecając wsparcie dla naszego zespołu, zyskujesz już zorganizowany i świetnie współpracujący ze sobą zespół, który buduje strony www, edytuje filmy i podcasty, pisze teksty, tworzy grafikę, zajmuje się marketingiem i wsparciem przy produkcji kursów online!

Zyskujesz poczucie, że ktoś wraz z Tobą panuje nad wieloma procesami w biznesie

Dzięki temu, że na pokładzie jest Wirtualna Managerka, zyskujesz kompana do współpracy, który wie jak zarządzać zespołem i chętnie Ci w tym pomoże i odciąży.

Zapraszamy na bezpłatną 30-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji Zoom.

Co mówią nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

"Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anią. Zanim podjęłam współpracę, wydawało mi się, że ogarnę tematy "be on-line" kupowałam nowe szkolenia, słuchałam i obserwowałam innych, ale zabrakło czasu i umiejętności, aby wprowadzić to wszystko w życie.

Narastała we mnie coraz większa frustracja, że nie dźwigam tego wszystkiego sama, w głowie robił się mętlik od natłoku różnych informacji i zadań, które powinnam wykonać.

Któregoś dnia natrafiłam na jednej z grup na reklamę Pani Ani zdecydowałam się, że spróbuję, bo czas ucieka, a ja dalej stoję w miejscu. Dzięki Pani Ani krok po kroku ogarniamy razem tematy, więc wreszcie idzie do przodu.

Oprócz niesamowitego wsparcia technicznego Pani Ania jest przemiłą, cierpliwą osobą, która dodatkowo potrafi zdopingować i zmotywować do działania. Jedyne czego dzisiaj żałuję — to tego, że tak późno zdecydowałam się na ten krok."

"Z Agencją VA-VOM pracuję już od dwóch lat. Z dedykowaną asystentką pracuje mi się bardzo dobrze, jest to przede wszystkim skuteczna współpraca oraz przygotowanie na czas materiałów reklamowych.

Co bardzo cenię, to własna inicjatywa asystentki i nowe pomysły, które później są realizowane. Asystentka pomaga mi w kampaniach reklamowych, obsłudze newslettera oraz w przygotowywaniu tekstów do prezentacji i mediów społecznościowych. Mam bardzo dużo zleceń i dzięki współpracy nie muszę myśleć o wielu sprawach dotyczących reklamy. Uzgadniamy zadania, które są realizowane, co daje mi na pewno więcej luzu i czasu, który mogę poświęcić na inne sprawy.

Jestem zadowolony również z pomocy innych osób z zespołu. Ułatwia to realizację nowych pomysłów, gdzie potrzebne są różne kwalifikacje. Zasady współpracy są jasne, a raporty odzwierciedlają zadanie i czas realizacji poszczególnych projektów.."

"Bardzo polecam! Jestem pod wrażeniem wsparcia, jakie dała mi Ania ze swoim zespołem przy tworzeniu e-booka "Spokojnie i bez stresu - 45 najważniejszych pytań o Twój biznes on-line". Dziewczyny działały niezwykle szybko, zaskakując mnie za każdym razem tym, że już "kolejny etap został zakończony". Skład ebooka wyszedł świetnie, a nie było to proste zadanie. To, co zrobiły dziewczyny było też doceniane przez moim Klientów."
"Wspaniała i profesjonalna pomoc. Ania jest fantastyczna w tym, co robi, dzięki współpracy z wirtualną asystentką moja firma pozyskała wielu nowych klientów w zaledwie kilka tygodni a ja zyskałam więcej czasu dla siebie. Dzisiaj nie potrafię sobie wyobrazić pracy bez wsparcia Ani i jej zespołu.Polecam każdemu, kto prowadzi firmę i chce się uwolnić od natłoku spraw."
Edyta Kempińska
Pegaz Advies
"Z Anią pracuję od czerwca 2019 - jest osobą, która stoi za stroną techniczną mojego podcastu. Potrafi wyczarować świetny odcinek, mimo różnej jakości ścieżek dźwiękowych, które jej dostarczam.

Wie dokładnie co wyciąć, a co zostawić i w jakich momentach wstawić muzyczne efekty. Zna narzędzia techniczne takie jak Audacity, Auphonic i inne, dzięki, którym efekt brzmi profesjonalnie i podcastu świetnie się słucha. Bez jej pomocy trudno by mi było poważyć się na rozpoczęcie mojej przygody z podcastingiem!

Polecam serdecznie jej profesjonalną pomoc każdej osobie, która chce ruszyć z podcastem, a obawia się strony technicznej."

do tych organizacji należymy

Staramy się także aktywnie uczestniczyć w sieciach networkingowych!

W TYCH PROGRAMACH PRACUJEMY

Między innymi, bo jest ich o wiele więcej!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CHECKLISTA: CO I JAK DELEGOWAĆ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?