KILKA SŁÓW O NAS

KIM JESTEŚMY?

PEWNIE ZASTANAWIASZ SIĘ KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI?

Właścicielka agencji VA-VOM

Nazywam się Anna Kawecka i jestem właścicielką Agencji Wirtualnych Asystentek VA-VOM, doświadczoną Wirtualną Asystentką oraz instuktorką i szkoleniowcem dla początkujących Wirtualnych Asystentek. Na początku działałam sama, jako Wirtualna Asystentka, następnie, gdy moce przerobowe się skończyły, musiałam coś wymyślić i tak zaczęłam budować zespół, który teraz jest silną ekipą kompleksowo obsługujących wszelkiego rodzaju biznesy specjalistek.
+
CZŁONKIŃ ZESPOŁU
+
ZADOWOLNYCH KLIENTÓW
KUBKÓW WYPITEJ KAWY
+
ZREALIZWANYCH ZADAŃ

POZNAJ NAS!

NASZ ZESPÓŁ DO ZADAŃ SPECJALNYCH!

TO OSOBY, KTÓRE KOMPLEKSOWO OBSŁUŻĄ NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO KLIENTA. DOŚWIADCZONE I RZETELNE.

Anna Kawecka

KURSY ONLINE | FILM I PODCAST | MARKETING ONLINE | ZARZĄDZANIE

agnieszka kawecka

BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA KLIENTA AGENCJI | FACEBOOK ADS

monika lizun

GRAFIKA | SOCIAL MEDIA | RESEARCH| TRANSKRYPCJE | SKŁADANIE E-BOOKÓW

anna cichańska

COPYWRITING | NEWSLETTER | STRONY INTERNETOWE

patrycja kubacz

TRANSKRYPCJE | JĘZYK ANGIELSKI | DZIAŁANIA ADMINISTRACYJNE

SPRAWDŹ JAK PRACUJEMY

I ILE MOŻESZ DZIĘKI Współpracy Z NAMI ZYSKAĆ!

Mamy czas, którego Tobie brakuje

My zajmiemy się Twoją stroną internetową, tworzeniem treści na social media, zedytujemy film i podcast, stworzymy newsletter, a Ty możesz skupić się na planowaniu i realizacji swoich projektów dla klientów.

Ciągle zdobywamy nową wiedzę i umiejętności

Każdego dnia inwestujemy w swoją wiedzę i umiejętności, aby stać się jeszcze bardziej przydatną pomocą dla swoich klientów i aby móc poradzić sobie z każdym powierzonym zadaniem.

Płacisz tylko za czas, w którym faktycznie dla Ciebie pracujemy

Podczas pracy nad oddelegowanym przez Ciebie zadaniem mamy uruchomioną aplikację Toggl, która rejestruje każdą naszą minutę spędzoną na realizowaniu zadań dla Ciebie. Płacisz tylko za rzeczywisty czas pracy. Dlatego w ciągu godziny każda z nas jest w stanie zrobić naprawdę wiele.

Nie musisz zatrudniać dodatkowego etatowego pracownika

Jak wiadomo, to są koszty: koszty zatrudnienia, koszty urządzenia stanowiska, koszty dostarczonych narzędzi do pracy oraz płacenie pracownikowi za czas, który poświęca na bezproduktywne czynności. Przy współpracy z nami płacisz tylko za wykonaną pracę, a całą resztę narzędzi zapewniamy i opłacamy sobie we własnym zakresie i przede wszystkim współpracę ze nami możesz wrzucić sobie w koszty firmy.

Jesteśmy na bieżąco w kontakcie poprzez aplikację

Masz do wyboru wiele opcji kontaktu i komunikacji z nami, polecam pracę przy projektach poprzez aplikację Asana. Komunikacja odbywa się także telefonicznie, e-mailowo lub poprzez Messengera. Raz w tygodniu jest możliwość spotykania się na Skype omówić zadania na kolejny tydzień wspólnych działań.

Masz szansę rozwijać swój biznes szybciej

Wspólnymi siłami można działać prężniej i szybciej. Czasami osoba z zewnątrz może wnieść wiele nowych pomysłów do Twojego biznesu. Pomyśl tylko, ile kreatywnych pomysłów i działań możemy razem zrealizować.

OBSŁUGUJEMY KOMPLEKSOWO!

Dzięki temu, że tworzymy cały zespół wyspecjalizowanych wirtualnych asystentek w różnych dziedzinach, możemy zapewnić Ci kompleksowe wsparcie w naprawdę wielu dziedzinach!

Nie musisz zatrudniać z osobna każdego specjalisty

Zlecając wsparcie dla naszego zespołu, zyskujesz już zorganizowany i świetnie współpracujący ze sobą zespół, który buduje strony www, edytuje filmy i podcasty, pisze teksty, tworzy grafikę, zajmuje się marketingiem i wsparciem przy produkcji kursów online!

Zyskujesz poczucie, że ktoś wraz z Tobą panuje nad wieloma procesami w biznesie

Dzięki temu, że na pokładzie są także project managerki i office managerki zyskujesz kompana do współpracy, który wie jak zarządzać zespołem i chętnie Ci w tym pomoże i odciąży.

do tych organizacji należymy

Staramy się także aktywnie uczestniczyć w sieciach networkingowych!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy na bezpłatną 30-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji zoom.

CHECKLISTA "JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DELEGOWANIA ZADAŃ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?"