KILKA SŁÓW O NAS

KIM JESTEŚMY?

PEWNIE ZASTANAWIASZ SIĘ KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI?

Właścicielka agencji VA-VOM

Nazywam się Anna Kawecka i jestem właścicielką Agencji Wirtualnych Asystentek VA-VOM, doświadczoną Wirtualną Asystentką oraz instuktorką i szkoleniowcem dla początkujących Wirtualnych Asystentek. Na początku działałam sama, jako Wirtualna Asystentka, następnie, gdy moce przerobowe się skończyły, musiałam coś wymyślić i tak zaczęłam budować zespół, który teraz jest silną ekipą kompleksowo obsługujących wszelkiego rodzaju biznesy specjalistek.
+
CZŁONKIŃ ZESPOŁU
+
ZADOWOLNYCH KLIENTÓW
KUBKÓW WYPITEJ KAWY
+
ZREALIZWANYCH ZADAŃ

POZNAJ NAS!

NASZ ZESPÓŁ DO ZADAŃ SPECJALNYCH!

TO OSOBY, KTÓRE KOMPLEKSOWO OBSŁUŻĄ NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO KLIENTA. DOŚWIADCZONE I RZETELNE.

Anna Kawecka

KURSY | FILM I PODCAST | MARKETING | NEWSLETTER | LEJKI I AUTOMATYZACJE

monika lizun

GRAFIKA | SOCIAL MEDIA | RESEARCH| TRANSKRYPCJE | SKŁADANIE E-BOOKÓW

agnieszka kawecka

SOCIAL MEDIA | REKLAMA NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE | GRAFIKA | COPYWRITING

patrycja kubacz

TRANSKRYPCJE | JĘZYK ANGIELSKI | WSZELKIE DZIAŁANIA ADMINISTRACYJNE

SPRAWDŹ JAK PRACUJEMY

I ILE MOŻESZ DZIĘKI Współpracy Z NAMI ZYSKAĆ!

Mamy czas, którego Tobie brakuje

My zajmiemy się Twoją stroną internetową, tworzeniem treści na social media, zedytujemy film i podcast, stworzymy newsletter, a Ty możesz skupić się na planowaniu i realizacji swoich projektów dla klientów.

Ciągle zdobywamy nową wiedzę i umiejętności

Każdego dnia inwestujemy w swoją wiedzę i umiejętności, aby stać się jeszcze bardziej przydatną pomocą dla swoich klientów i aby móc poradzić sobie z każdym powierzonym zadaniem.

Płacisz tylko za czas, w którym faktycznie dla Ciebie pracujemy

Podczas pracy nad oddelegowanym przez Ciebie zadaniem mamy uruchomioną aplikację Toggl, która rejestruje każdą naszą minutę spędzoną na realizowaniu zadań dla Ciebie. Płacisz tylko za rzeczywisty czas pracy. Dlatego w ciągu godziny każda z nas jest w stanie zrobić naprawdę wiele.

Nie musisz zatrudniać dodatkowego etatowego pracownika

Jak wiadomo, to są koszty: koszty zatrudnienia, koszty urządzenia stanowiska, koszty dostarczonych narzędzi do pracy oraz płacenie pracownikowi za czas, który poświęca na bezproduktywne czynności. Przy współpracy z nami płacisz tylko za wykonaną pracę, a całą resztę narzędzi zapewniamy i opłacamy sobie we własnym zakresie i przede wszystkim współpracę ze nami możesz wrzucić sobie w koszty firmy.

Jesteśmy na bieżąco w kontakcie poprzez aplikację

Masz do wyboru wiele opcji kontaktu i komunikacji z nami, polecam pracę przy projektach poprzez aplikację Asana. Komunikacja odbywa się także telefonicznie, e-mailowo lub poprzez Messengera. Raz w tygodniu jest możliwość spotykania się na Skype omówić zadania na kolejny tydzień wspólnych działań.

Masz szansę rozwijać swój biznes szybciej

Wspólnymi siłami można działać prężniej i szybciej. Czasami osoba z zewnątrz może wnieść wiele nowych pomysłów do Twojego biznesu. Pomyśl tylko, ile kreatywnych pomysłów i działań możemy razem zrealizować.

OBSŁUGUJEMY KOMPLEKSOWO!

Dzięki temu, że tworzymy cały zespół wyspecjalizowanych wirtualnych asystentek w różnych dziedzinach, możemy zapewnić Ci kompleksowe wsparcie w naprawdę wielu dziedzinach!

Nie musisz zatrudniać z osobna każdego specjalisty

Zlecając wsparcie dla naszego zespołu, zyskujesz już zorganizowany i świetnie współpracujący ze sobą zespół, który buduje strony www, edytuje filmy i podcasty, pisze teksty, tworzy grafikę, zajmuje się marketingiem i wsparciem przy produkcji kursów online!

Zyskujesz poczucie, że ktoś wraz z Tobą panuje nad wieloma procesami w biznesie

Dzięki temu, że na pokładzie są także project managerki i office managerki zyskujesz kompana do współpracy, który wie jak zarządzać zespołem i chętnie Ci w tym pomoże i odciąży.

Zapraszamy na bezpłatną 30-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji Zoom.

Co mówią nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

"Z Anią pracuję od czerwca 2019. Mogę swobodnie powiedzieć, że stała się moją PRAWĄ RĘKĄ w moich najważniejszych projektach. Jest świetna w tym, co robi — pomaga mi w ogarnięciu postów i aktualizacji na WordPressie, moderacji grup na Facebooku i publikacji postów. Obsługuje komunikację z klientami w moim projekcie Klub Dobrego Biznesu. Nasza praca stale się rozszerza dzięki temu, że widzę jej profesjonalizm, i mam zaufanie, że mogę jej powierzać kolejne zadania. To, co mi bardzo mi się bardzo podoba, to jej inicjatywa i przejrzysta komunikacja. Zawsze wiem, co na, kiedy będzie zrobione, i jeżeli coś jest dla niej nowe, nie boi się wyzwania, ale uczciwie o tym mówi. Widzi, co musi być zrobione, i podsuwa mi pomysły, jeśli ja o czymś zapomnę, czy po prostu nie pomyślę. Jest świetną wirtualną asystentką, która realnie odciąża mnie w pracy, absolutnie powinno być więcej takich osób jak Ania."
Lidia Krawczyk
Biznesninja.pl | KDB
"Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anią. Zanim podjęłam współpracę, wydawało mi się, że ogarnę tematy "be on-line" kupowałam nowe szkolenia, słuchałam i obserwowałam innych, ale zabrakło czasu i umiejętności, aby wprowadzić to wszystko w życie. Narastała we mnie coraz większa frustracja, że nie dźwigam tego wszystkiego sama, w głowie robił się mętlik od natłoku różnych informacji i zadań, które powinnam wykonać. Któregoś dnia natrafiłam na jednej z grup na reklamę Pani Ani zdecydowałam się, że spróbuję, bo czas ucieka, a ja dalej stoję w miejscu. Dzięki Pani Ani krok po kroku ogarniamy razem tematy, więc wreszcie idzie do przodu. Oprócz niesamowitego wsparcia technicznego Pani Ania jest przemiłą, cierpliwą osobą, która dodatkowo potrafi zdopingować i zmotywować do działania. Jedyne czego dzisiaj żałuję — to tego, że tak późno zdecydowałam się na ten krok."
DOROTA KORGUL - GAWLIKOWSKA
DG IMAGE

do tych organizacji należymy

Staramy się także aktywnie uczestniczyć w sieciach networkingowych!

W TYCH PROGRAMACH PRACUJEMY

Między innymi, bo jest ich o wiele więcej!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CHECKLISTA: CO I JAK DELEGOWAĆ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?