Montowanie filmów i podcastów

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Montowanie filmów i podcastów

OFERTA MONTAŻU FILMU ORAZ TWORZENIA ANIMACJI logo

Potrzebujesz, aby ktoś złożył  lub edytował dla Ciebie film na YouTube, Facebooka, stronę internetową, czy do kursu online? Zrobił animację Twojego logo, intro i outro do filmu?

Co możemy dla ciebie wykonać

 • CIĘCIA I ŁĄCZENIA
 • DODAWANIE NAPISÓW (JAKO POJEDYNCZY NAPIS ORAZ JAKO CAŁE TRANSKRYPCJE)
 • PRZEJŚCIA I ANIMACJE
 • WYWIADY: ŁĄCZYMY OSOBNE ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE ROZMÓWCÓW

 • DODAWANIE GRAFIK,ZDJĘĆ, MUZYKI,CENZURY, "FILMU W FILMIE"
 • PODSTAWOWA KOREKTA AUDIO (WYCINANIE, WYCISZANIE ZBĘDNYCH DŹWIĘKÓW I ZAKŁÓCEŃ)
 • NAKŁADKI, FILTRY, BLENDY NA ŚCIEŻKĘ WIDEO
 • TWORZENIE INTRO I OUTRO (OFERTA ANIMACJI LUB PLANSZA)

PRZYKŁADOWE ANIMACJE LOGO

JAK PRACUJEMY?

O wszystkie inne czynności przy edycji, które nie są wymienione powyżej, proszę pytać, do każdego projektu podchodzę indywidualnie.

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji oraz cena są uzależnione od złożoności projektu, oraz od ilości zamówień na dany moment. Średnio wynosi od 1 do 5 dni.

CENA

Cena za film lub podcast zaczyna się od 30€ netto za podstawowe działania związane z montażem. Przy opcji napisów lub wielu cięć – cena wzrasta. Koszt animacji, to 60€ netto i jest ona do Twojego dowolnego użytku 🙂 

PORTFOLIO FILMY

OFERTA MONTAŻU PODCASTU

A może tworzysz podcasty i potrzebujesz kogoś, kto zajmie się ich edycją i montażem?

Co możemy dla ciebie wykonać

 • CIĘCIA I ŁĄCZENIA
 • PODKŁADANIE MUZYKI, JINGLE
 • USUWANIE SZUMÓW I ZAKŁÓCEŃ

 • DYSTRYBUCJA NA HOSTING + INNE KANAŁY
 • MASTERING I METADANE
 • TWORZENIE INTRO I OUTRO

Przykładowy podcast

W jakich programach PRACUJEMY?

AUDACITY

AUPHONIC

HIT FILM EXPRESS

Skontaktuj się z nami, chętnie dostosujemy się do twoich potrzeb.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA + ODPOWIEDZI

1. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub poprzez przycisk “kliknij i zamów bezpłatną konsultację”, który przekieruje Cię do naszego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłamy Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynamy działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam wewnętrzne Asany, ale z Nozbe, Trello także pracujemy w razie potrzeby klienta. Korzystamy też ze  skrzynki e-mail, ale dostosujemy się też do innych form komunikacji.  

Wystawiamy fakturę VAT europejską

Po podpisaniu umowy oraz opłaceniu faktury, zaczynamy pracę.

Tak,  nasza konsultantka jest dostępna na 30-minutową bezpłatną pierwszą konsultację dla nowych klientów, aby porozmawiać o ich potrzebach. Można się umówić na taką rozmowę poprzez system Calendly, który udostępniamy na stronie.

Siedziba firmy znajduje się w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientów z Polski / innego kraju UE, na fakturze przeliczamy € na PLN (lub inną walutę zależną od kraju), a podatek powinien być rozliczony przez klientów w ich kraju zamieszkania (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klient powinien być podatnikiem VAT-UE. Cena podane powyżej jest cenami netto – każdy kraj ma inne oprocentowanie podatku obrotowego.

Proszę przygotować sobie listę tematów do omówienia oraz listę swoich potrzeb przy edycji.

Wychodzimy z założenia, że tak naprawdę każdy klient, to indywidualny przypadek, dlatego chętnie wysłuchamy wszelkich potrzeb na bezpłatnej konsultacji wstępniej.

Co mówią nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

„Moja współpraca z Anią ciągle się poszerza. Rozpoczęłyśmy od wirtualnej asysty, po spotkania raz w tygodniu w celu wykonywania wspólnie administracji mojej firmy aż do pracy nad filmami na YouTube. Gratuluje Ani wszechstronności, a sobie tego, że mam obok siebie tak pomocną (w każdej dziedzinie) asystentkę. Patrząc, na nasze biznesy mogę powiedzieć, że Tworzymy zespół. Każda z nas ma ciągle nowe pomysły, które napędzają nasze biznesy. Szczerze zachęcam do korzystania z jej usług, wsparcie, którego udziela przy prowadzeniu biznesu, procentuje w bardzo szybkim tempie.”
Natalia POLCYN
Help4YOU
"Polecam współpracę z Anią przy edycji i montażu filmów oraz ich dystrybucji. Nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń, zawsze wykonane są na wysokim poziomie, a współpracujemy już od czerwca 2019 roku 🙂 Ania jest proaktywna, szuka zawsze rozwiązań, jeśli trzeba w video coś ciąć, albo kleić, sugeruje poprawki, co ułatwia mi bardzo pracę. Polecam serdecznie jej usługi także przy montażu podcastów, którymi się u mnie także zajmuje."
Lidia Krawczyk
Biznezninja | KDB
"Ania jest osobą, która stoi za stroną techniczną mojego podcastu. Potrafi wyczarować świetny odcinek, mimo różnej jakości ścieżek dźwiękowych, które jej dostarczam. Wie dokładnie co wyciąć, a co zostawić i w jakich momentach wstawić muzyczne efekty. Zna narzędzia techniczne takie jak Audacity, Auphonic i inne, dzięki którym efekt końcowy brzmi profesjonalnie i podcastu świetnie się słucha. Bez jej pomocy trudno by mi było poważyć się na rozpoczęcie mojej przygody z podcastingiem! Polecam serdecznie jej profesjonalną pomoc każdej osobie, która chce ruszyć z podcastem, a obawia się strony technicznej."
Lidia Krawczyk
Biznesninja | KDB

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy na bezpłatną 30-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji zoom.

CHECKLISTA "JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DELEGOWANIA ZADAŃ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?"