Montowanie filmów i podcastów

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Montowanie filmów i podcastów

OFERTA MONTAŻU FILMU

Potrzebujesz, aby ktoś złożył  lub edytował dla Ciebie film na YouTube, Facebooka, stronę internetową, czy do kursu online? Zrobił animację Twojego logo, intro i outro do filmu?

Co możemy dla ciebie wykonać

JAK PRACUJEMY?

O wszystkie inne czynności przy edycji, które nie są wymienione powyżej, proszę pytać, do każdego projektu podchodzę indywidualnie.

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji oraz cena są uzależnione od złożoności projektu, oraz od ilości zamówień na dany moment. Średnio wynosi od 1 do 5 dni.

CENA

Cena za film lub podcast zaczyna się od 40€ netto za podstawowe działania związane z montażem. Przy opcji napisów lub wielu cięć – cena wzrasta. 

PORTFOLIO FILMY

OKREŚL SWOJE OCZEKIWANIA CO DO MONTAŻU FILMU

Wypełnij poniższą ankietę dotyczącą Twoich potrzeb co do montażu filmu, a dobierzemy dla Ciebie najbardziej dogodną ofertę, ustalimy cenę i czas realizacji. Wypełnienie ankiety jest bezpłatne i niezobowiązujące. 

OFERTA MONTAŻU PODCASTU

A może tworzysz podcasty i potrzebujesz kogoś, kto zajmie się ich edycją i montażem?

Co możemy dla ciebie wykonać

Przykładowy podcast

U Lidii zajmujemy się całością od montażu podcastu oraz jego pełną dystrybucją poprzez tworzenie zajawek wideo na Instagram, Facebook, LinkedIn, tworzenie grafiki w Canvie, transkrypcje, publikowanie postów, dodawanie samego odcinka na Spreaker i udostępnianie go przy tym automatycznie na YouTube, dodawanie tego podcastu na stronę internetową, wysyłanie newslettera, tworzenie automatyzacji z darmowymi materiałami do pobrania. Poniżej sprawdzisz inne odcinki i zobaczysz, jak to wygląda.

W tym podcaście naszym zadaniem było zmontować bardzo trudną ścieżkę wywiadu z Zooma, gdzie warunki nagrywania, to był remont, czyli wiertarki i szlifierki w akcji. Nie ma po nich ani śladu, nikt nawet nie byłby świadomy, że w tak trudnych warunkach podcast był nagrywany. Wszystko dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistek.

W jakich programach PRACUJEMY?

AUDACITY

AUPHONIC

VIDEOSCRIBE

DAVINCI RESOLVE

OKREŚL SWOJE OCZEKIWANIA CO DO MONTAŻU podcastu

Wypełnij poniższą ankietę dotyczącą Twoich potrzeb co do montażu podcastu, a dobierzemy dla Ciebie najbardziej dogodną ofertę, ustalimy cenę i czas realizacji. Wypełnienie ankiety jest bezpłatne i niezobowiązujące. 

Skontaktuj się z nami, chętnie dostosujemy się do twoich potrzeb.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA + ODPOWIEDZI

1. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub poprzez przycisk „kliknij i zamów bezpłatną konsultację”, który przekieruje Cię do naszego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłamy Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynamy działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam wewnętrzne Asany, ale z Nozbe, Trello także pracujemy w razie potrzeby klienta. Korzystamy też ze  skrzynki e-mail, ale dostosujemy się też do innych form komunikacji.  

Wystawiamy fakturę VAT europejską

Po podpisaniu umowy oraz opłaceniu faktury, zaczynamy pracę.

Tak,  nasza konsultantka jest dostępna na 30-minutową bezpłatną pierwszą konsultację dla nowych klientów, aby porozmawiać o ich potrzebach. Można się umówić na taką rozmowę poprzez system Calendly, który udostępniamy na stronie.

Siedziba firmy znajduje się w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientów z Polski / innego kraju UE, na fakturze przeliczamy € na PLN (lub inną walutę zależną od kraju), a podatek powinien być rozliczony przez klientów w ich kraju zamieszkania (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klient powinien być podatnikiem VAT-UE. Cena podane powyżej jest cenami netto – każdy kraj ma inne oprocentowanie podatku obrotowego.

Proszę przygotować sobie listę tematów do omówienia oraz listę swoich potrzeb przy edycji.

Wychodzimy z założenia, że tak naprawdę każdy klient, to indywidualny przypadek, dlatego chętnie wysłuchamy wszelkich potrzeb na bezpłatnej konsultacji wstępniej.

Co mówią nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

"Z Anią pracuję od czerwca 2019 - jest osobą, która stoi za stroną techniczną mojego podcastu. Potrafi wyczarować świetny odcinek, mimo różnej jakości ścieżek dźwiękowych, które jej dostarczam.

Wie dokładnie co wyciąć, a co zostawić i w jakich momentach wstawić muzyczne efekty. Zna narzędzia techniczne takie jak Audacity, Auphonic i inne, dzięki, którym efekt brzmi profesjonalnie i podcastu świetnie się słucha. Bez jej pomocy trudno by mi było poważyć się na rozpoczęcie mojej przygody z podcastingiem!

Polecam serdecznie jej profesjonalną pomoc każdej osobie, która chce ruszyć z podcastem, a obawia się strony technicznej."

Lidia Krawczyk
Biznesninja

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy na bezpłatną 15-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji zoom.

CHECKLISTA: CO I JAK DELEGOWAĆ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?