Cennik

POZNAJ NASZ CENNIK!

CENNIK USŁUG

POZNAJ CENNIK I PRZEJDŹ DO INTERESUJĄCEJ CIĘ OFERTY w celu poznania szczegółów

WIRTUALNA ASYSTENTKA

W języku polskim: 18€/h netto (80zł/h netto)
W języku angielskim lub niemieckim: 30€/h netto (135zł/h netto)

SOCIAL MEDIA MANAGER

Pakiet 8 postów / miesiąc 145€ netto (660zł netto)
Pakiet 12 postów / miesiąc 215€ netto (980zł netto)
Pakiet 16 postów / miesiąc 290€ netto (1320zł netto)

WIRTUALNA PROJECT MANAGER

Wyłącznie w języku polskim:
25€/h netto (115zł/h netto)

FILM

Od 35€ netto (160zł netto) film do 30 min.
Od 55€ netto (250zł netto) film 30-60 min.
Od 70€ netto (315zł netto) film powyżej 60 min.

PODCAST

Od 35€ netto (160zł netto) podcast do 30 min.
Od 55€ netto (250zł netto) podcast 30-60 min.
Od 70€ netto (315zł netto) podcast powyżej 60 min.

ANIMACJA LOGO - INTRO DO WIDEO

80€ netto (350zł netto) za jedną animację.
Animacja tworzona jest raz i zostaje ona przekazana Tobie do własnego dowolnego użytku.

STRONY INTERNETOWE

Od 380€ netto (1700 zł netto) prosta strona typu strona typu onepage.
Od 450€ netto (2000zł netto) prosta strona z podstronami.
Od 670€ netto (3000zł netto) strona internetowa ze sklepem i platformą kursową.

SKLEPY WOOCOMMERCE

Od 200€ netto (900 zł netto), jeśli posiadasz własną stronę internetową.
Od 560€ netto (2500zł netto), jeśli do zbudowania jest strona od podstaw.
Wszelkie płatne dodatki/wtyczki do sklepu są płatne po stronie klienta.
Dodawanie produktów na sklep, opisy, grafika jest rozliczane osobno.

PLATFORMY KURSOWE

Od 100€ netto (450 zł netto) integracją zewnętrznej platformy kursowej ze stroną.
Od 200€ netto (900 zł netto) zbudowanie na istniejącej stronie.
Od 600€ netto (2700zł netto), jeśli do zbudowania jest strona od podstaw.

KURSY ONLINE

Wybierz interesującą Cię opcję:

1. Wsparcie przy produkcji kursu

2. Wsparcie przy kampanii sprzedażowej kursu

3. Opcja łączona wsparcie przy produkcji kursu i przy kampanii

Sprawdź ceny i pakiety:

COPYWRITING

Teksty na: bloga, stronę internetową, do sklepu, na social media
15€ netto (69zł netto) za 1000 znaków

E-BOOKI

Skład z oprawą graficzną oraz korektą:
Do 10 stron: 12€ netto (54zł netto) za 1 stronę.
Powyżej 10 stron: 11 € netto (50zł netto) za 1 stronę.
30-50 stron: 10€ netto (45zł netto) za 1 stronę.
Powyżej 50 stron: 9€ netto (41zł netto) za 1 stronę.

STRONY LĄDOWANIA (zapisu)

Od 200€ netto (900zł netto)

strony ONE TIME OFFER (OTO)

Od 200€ netto (900zł netto)

strony sprzedażowe

Od 250€ netto (1140zł netto)

reklama na facebooku i instagramie

40€ netto (180zł netto) za pojedynczą reklamę. Zestawy reklam ustalane indywidualnie

TRANSKRYPCJE nagrań

język polski: 2€/min netto (9zł/min)
język angielski: 4€/min netto (18zł/min)

KONSULTACJE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

45€ netto (200zł netto) za 1 godzinę + podsumowanie e-mailowe

Jeżeli są Państwo zdecydowani na współpracę z nami, to zapraszamy serdecznie do zarezerwowania bezpłatnej 15-minutowej konsultacji w celu omówienia szczegółów! 🙂

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA + ODPOWIEDZI

1. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub poprzez przycisk “kliknij i zamów bezpłatną konsultację”, który przekieruje Cię do naszego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłamy Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynamy działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam wewnętrzne Asany, ale z Nozbe, Trello także pracujemy w razie potrzeby klienta. Korzystamy też ze  skrzynki e-mail, ale dostosujemy się też do innych form komunikacji.  

4. Do rozliczania czasu  pracy nad danym zadaniem używamy programu Toggl, który rejestruje czas naszych działań przy każdym zadaniu. Generujemy z niego co miesiąc raport i udostępniamy dla klienta/klientki.

Każdy klient i jego projekt jest w naszym systemie Toggl. Podczas pracy dla poszczególnego klienta startujemy timer i wpisujemy do zadania konkretne czynności, które były w danym czasie wykonywane. Po miesiącu generujemy raport i dostarczamy go wraz z fakturą do klienta. Na raporcie jest dokładnie wyszczególnione co i kiedy było robione oraz ile czasu zajęło. UWAGA! Konsultacje telefoniczne oraz poprzez wideo rozmowy także są liczone jako czas pracy wirtualnej asystentki.

Pierwsza faktura wystawiana jest z góry, każda kolejna już z dołu konkretnie za wypracowane w danym miesiącu godziny. Faktura np. za cały marzec, wystawiana jest 1 kwietnia, a na jej uregulowanie masz 7 dni. Przy pracy nad stronami www, podcastami, filmami płatność jest z góry za dany projekt po omówieniu szczegółów i ustaleniu ceny ostatecznej projektu.

Po podpisaniu umowy współpracy z klauzulą o poufności i RODO oraz opłaceniu pierwszej faktury (wystawiana z góry), zaczynamy pracę.

Tak, nasza konsultantka jest dostępna na 30-minutową bezpłatną pierwszą konsultację dla nowych klientów, aby porozmawiać o ich potrzebach. Można się umówić na taką rozmowę poprzez system Calendly, który udostępniamy na stronie.

Siedziba firmy znajduje się w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientów z Polski / innego kraju UE, na fakturze przeliczamy € na PLN (lub inną walutę zależną od kraju), a podatek powinien być rozliczony przez klientów w ich kraju zamieszkania (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klient powinien być podatnikiem VAT-UE. Cena podane powyżej jest cenami netto – każdy kraj ma inne oprocentowanie podatku obrotowego.

Proszę przygotować sobie listę tematów do omówienia oraz listę zadań, które planują Państwo oddelegować – to dotyczy Wirtualnej Asystentki, Wirtualnej Managerki, jak i Social Media Managerki. Jeżeli chodzi o stronę internetową, warto zaopatrzyć się w przykładowe strony, w ramach inspiracji i zapisać sobie jakie funkcjonalności potrzebne są na tej stronie. Film i podcast – co jest konkretnie do zrobienia przy filmie i podcaście. Kurs Online – informacje co to za kurs, co już zostało poczynione, czy jest platforma kursowa, jakie zadania potrzebujesz nam oddelegować np. montaż filmu, edycja PDF itp. 

Każdego dnia podnosimy swoje kompetencje, aby móc rozszerzać swoją ofertę regularnie i jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu, zobaczymy, co da się zrobić.

Wychodzimy z założenia, że tak naprawdę każdy klient, to indywidualny przypadek, dlatego chętnie wysłuchamy wszelkich potrzeb na bezpłatnej konsultacji wstępniej.

Co mówią nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

"Z Anią pracuję od czerwca 2019. Mogę swobodnie powiedzieć, że stała się moją PRAWĄ RĘKĄ w moich najważniejszych projektach. Jest świetna w tym, co robi — pomaga mi w ogarnięciu postów i aktualizacji na WordPressie, moderacji grup na Facebooku i publikacji postów. Obsługuje komunikację z klientami w moim projekcie Klub Dobrego Biznesu. Nasza praca stale się rozszerza dzięki temu, że widzę jej profesjonalizm, i mam zaufanie, że mogę jej powierzać kolejne zadania. To, co mi bardzo mi się bardzo podoba, to jej inicjatywa i przejrzysta komunikacja. Zawsze wiem, co na, kiedy będzie zrobione, i jeżeli coś jest dla niej nowe, nie boi się wyzwania, ale uczciwie o tym mówi. Widzi, co musi być zrobione, i podsuwa mi pomysły, jeśli ja o czymś zapomnę, czy po prostu nie pomyślę. Jest świetną wirtualną asystentką, która realnie odciąża mnie w pracy, absolutnie powinno być więcej takich osób jak Ania."
Lidia Krawczyk
Biznesninja.pl | KDB
"Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anią. Zanim podjęłam współpracę, wydawało mi się, że ogarnę tematy "be on-line" kupowałam nowe szkolenia, słuchałam i obserwowałam innych, ale zabrakło czasu i umiejętności, aby wprowadzić to wszystko w życie. Narastała we mnie coraz większa frustracja, że nie dźwigam tego wszystkiego sama, w głowie robił się mętlik od natłoku różnych informacji i zadań, które powinnam wykonać. Któregoś dnia natrafiłam na jednej z grup na reklamę Pani Ani zdecydowałam się, że spróbuję, bo czas ucieka, a ja dalej stoję w miejscu. Dzięki Pani Ani krok po kroku ogarniamy razem tematy, więc wreszcie idzie do przodu. Oprócz niesamowitego wsparcia technicznego Pani Ania jest przemiłą, cierpliwą osobą, która dodatkowo potrafi zdopingować i zmotywować do działania. Jedyne czego dzisiaj żałuję — to tego, że tak późno zdecydowałam się na ten krok."
DOROTA KORGUL - GAWLIKOWSKA
DG IMAGE

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy na bezpłatną 30-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji zoom.

CHECKLISTA "JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DELEGOWANIA ZADAŃ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?"