Cennik

POZNAJ NASZ CENNIK!

CENNIK USŁUG

POZNAJ CENNIK I PRZEJDŹ DO INTERESUJĄCEJ CIĘ OFERTY w celu poznania szczegółów

WIRTUALNA asystentka / OFFICE MANAGER

Standard język polski: 90 zł/h netto
Standard język angielski: 130 zł/h netto
Techniczna język polski i angielski: 150 zł/h netto

Pakiet startowy wynosi 10h, płatny z góry

Pakiet jest jednorazowy na start współpracy, kolejne rozliczenia są realizowane każdorazowo za liczbę godzin zrealizowanych przez asystentkę w danym miesiącu. Proszę wziąć pod uwagę, że działania wdrażające asystentkę są ujmowane w tym pakiecie, a także wszelkie rozmowy, spotkania, realizacja dostępów itp.

Zdalna managerka / Online business manager

Zdalna Managerka / Online Business Manager 150 zł/h netto
Zdalna Marketerka (poza wykonawstwem dzieli się wiedzą marketingową z klientem) 200 zł/h netto

Pakiet startowy wynosi 10h, płatny z góry

Pakiet jest jednorazowy na start współpracy, kolejne rozliczenia są realizowane każdorazowo za liczbę godzin zrealizowanych przez managerkę w danym miesiącu. Proszę wziąć pod uwagę, że działania wdrażające managerkę są ujmowane w tym pakiecie, a także wszelkie rozmowy, spotkania, realizacja dostępów itp.

SOCIAL MEDIA MANAGERKA / CONTENT MANAGER

Dostępne są trzy pakiety postów w social mediach:

PAKIET MINI 8 postów na miesiąc PL 789 zł / ENG 1099 zł
PAKIET MIDI 12 postów na miesiąc PL 1099 zł / ENG 1499 zł
PAKIET MAXI 16 postów na miesiąc PL 1499 zł / ENG 1999 zł

Rozliczanie godzinowe ponad pakiety:
Język polski 100 zł/h netto
Język angielski 140 zł/h netto

reklama na FACEBOOK I INSTAGRAM

Pojedyncza reklama od 250 zł netto
Możliwości:
- pojedyncza reklama na Facebook
- pojedyncza reklama Instagram
- komplet reklama Facebook i reklama Instagram
- zestawy reklam na Facebook i na Instagramie
- testy A/B
- dobranie grup odbiorców, sprawdzanie, optymalizacja
- raport z działań reklamowych

WORDPRESS

Strony internetowe od: 7000 zł netto
Sklepy internetowe od: 10 000 zł netto
Platformy kursowe od: 2000 zł netto
Strony sprzedażowe / landingi od: 2000 zł netto
OTO (One Time Offer): od 1500 zł netto
Comiesięczna podstawowa obsługa od 350 zł netto

NEWSLETTER

Od 1000 zł netto za utworzenie newslettera, podpięcie pod stronę internetową, utworzenie grupy odbiorców i stworzenie szablonu e-maila oraz formularza zapisu wraz z double opt-in
Od 2000 zł wszystko powyższe plus automatyzacja / automatyzacje e-mailowe oraz konfiguracja ze sklepem WooCommerce i utworzenie pop-upa

PRODUKCJA KURSÓW ONLINE

Pakiet mini kurs: 5000 zł netto
Pakiet standard kurs: 7000 zł netto
Pakiet premium kurs: 10 000 zł netto
Pakiet Indywidualny: plan działań i wycena ustalana indywidualnie z klientem zależnie od jego potrzeb.

KAMPANIE KURSÓW ONLINE

Pakiet mini kampania: 5000 zł netto
Pakiet standard kampania: 7000 zł netto
Pakiet premium kampania: 10 000zł netto
Pakiet Indywidualny: plan działań i wycena ustalana indywidualnie z klientem zależnie od jego potrzeb.

FILM

Od 250 zł netto do 30 min.
Od 350 zł netto 30-60 min.
Od 550 zł netto 60min +

PODCAST

Od 200 zł netto do 30 min.
Od 300 zł netto 30-60min.
Od 400 zł netto 60min +

COPYWRITING

Teksty na: bloga, social media
60 zł netto za 1000 znaków
Teksty do oferty / scenariusza / na stronę www
100 zł netto za 1000 znaków

TRANSKRYPCJE

Realizujemy transkrypcje wideo oraz podcastów z podstawową redakcją i korektą tekstu: PL: 10 zł/min, SRT 15 zł/min
ENG: 15 zł/min, SRT 20 zł/min
+ obowiązuje dodatkowa opłata, jeżeli materiał jest słabej jakości

Składanie E-BOOków

Skład e-booka lub materiału PDF z oprawą graficzną oraz korektą Canva:
100 zł netto za 1 stronę.
Skład e-booka lub materiału PDF wraz z oprawą graficzną i korektą InDesign: 150 zł
Projekt okładki od 250 zł netto

OPRAWA MARKI

Logo: od 500 zł netto
Księga znaku / brandbook: od 500 zł netto
Pakiet 12 szablonów grafiki na media społecznościowe w Canva: 450zł netto (rodzaj szablonów i miejsca, na które są potrzebne dostosowujemy indywidualnie).
Projekty ulotek / wizytówek wyceniane indywidualnie

Jeżeli są Państwo zdecydowani na współpracę z nami, to zapraszamy serdecznie do zarezerwowania bezpłatnej 15-minutowej konsultacji w celu omówienia szczegółów! 🙂

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA + ODPOWIEDZI

1. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub poprzez przycisk „kliknij i zamów bezpłatną konsultację”, który przekieruje Cię do naszego internetowego kalendarza rezerwacji. Na konsultacji omówimy szczegóły współpracy.

2. Następnie na skrzynkę e-mail wysyłamy Ci ustalenia po konsultacji, umowę współpracy, oraz ustalamy najlepszą drogę komunikacji i delegowania zadań. Gdy faktura jest opłacona, zaczynamy działać.

3. Do komunikacji i delegowania zadań używam wewnętrzne Asany, ale z Nozbe, Trello także pracujemy w razie potrzeby klienta. Korzystamy też ze  skrzynki e-mail, ale dostosujemy się też do innych form komunikacji.  

4. Do rozliczania czasu  pracy nad danym zadaniem używamy programu Toggl, który rejestruje czas naszych działań przy każdym zadaniu. Generujemy z niego co miesiąc raport i udostępniamy dla klienta/klientki.

Każdy klient i jego projekt jest w naszym systemie Toggl. Podczas pracy dla poszczególnego klienta startujemy timer i wpisujemy do zadania konkretne czynności, które były w danym czasie wykonywane. Po miesiącu generujemy raport i dostarczamy go wraz z fakturą do klienta. Na raporcie jest dokładnie wyszczególnione co i kiedy było robione oraz ile czasu zajęło. UWAGA! Konsultacje telefoniczne oraz poprzez wideo rozmowy także są liczone jako czas pracy wirtualnej asystentki.

Pierwsza faktura wystawiana jest z góry, każda kolejna już z dołu konkretnie za wypracowane w danym miesiącu godziny. Faktura np. za cały marzec, wystawiana jest 1 kwietnia, a na jej uregulowanie masz 7 dni. Przy pracy nad stronami www, podcastami, filmami płatność jest z góry za dany projekt po omówieniu szczegółów i ustaleniu ceny ostatecznej projektu.

Po podpisaniu umowy współpracy z klauzulą o poufności i RODO oraz opłaceniu pierwszej faktury (wystawiana z góry), zaczynamy pracę.

Tak, nasza konsultantka jest dostępna na 30-minutową bezpłatną pierwszą konsultację dla nowych klientów, aby porozmawiać o ich potrzebach. Można się umówić na taką rozmowę poprzez system Calendly, który udostępniamy na stronie.

Siedziba firmy znajduje się w Holandii, dlatego ceny podane są w Euro, a podatek (czyli nasz polski VAT) tutaj to BTW. Dla klientów z Polski / innego kraju UE, na fakturze przeliczamy € na PLN (lub inną walutę zależną od kraju), a podatek powinien być rozliczony przez klientów w ich kraju zamieszkania (odwrotne obciążenie), czyli tym samym klient powinien być podatnikiem VAT-UE. Cena podane powyżej jest cenami netto – każdy kraj ma inne oprocentowanie podatku obrotowego.

Proszę przygotować sobie listę tematów do omówienia oraz listę zadań, które planują Państwo oddelegować – to dotyczy Wirtualnej Asystentki, Wirtualnej Managerki, jak i Social Media Managerki. Jeżeli chodzi o stronę internetową, warto zaopatrzyć się w przykładowe strony, w ramach inspiracji i zapisać sobie jakie funkcjonalności potrzebne są na tej stronie. Film i podcast – co jest konkretnie do zrobienia przy filmie i podcaście. Kurs Online – informacje co to za kurs, co już zostało poczynione, czy jest platforma kursowa, jakie zadania potrzebujesz nam oddelegować np. montaż filmu, edycja PDF itp. 

Każdego dnia podnosimy swoje kompetencje, aby móc rozszerzać swoją ofertę regularnie i jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu, zobaczymy, co da się zrobić.

Wychodzimy z założenia, że tak naprawdę każdy klient, to indywidualny przypadek, dlatego chętnie wysłuchamy wszelkich potrzeb na bezpłatnej konsultacji wstępniej.

Co mówią nasi klienci?

Poznaj opinie osób, które nam zaufały!

"Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anią. Zanim podjęłam współpracę, wydawało mi się, że ogarnę tematy "be on-line" kupowałam nowe szkolenia, słuchałam i obserwowałam innych, ale zabrakło czasu i umiejętności, aby wprowadzić to wszystko w życie.

Narastała we mnie coraz większa frustracja, że nie dźwigam tego wszystkiego sama, w głowie robił się mętlik od natłoku różnych informacji i zadań, które powinnam wykonać.

Któregoś dnia natrafiłam na jednej z grup na reklamę Pani Ani zdecydowałam się, że spróbuję, bo czas ucieka, a ja dalej stoję w miejscu. Dzięki Pani Ani krok po kroku ogarniamy razem tematy, więc wreszcie idzie do przodu.

Oprócz niesamowitego wsparcia technicznego Pani Ania jest przemiłą, cierpliwą osobą, która dodatkowo potrafi zdopingować i zmotywować do działania. Jedyne czego dzisiaj żałuję — to tego, że tak późno zdecydowałam się na ten krok."

"Z Agencją VA-VOM pracuję już od dwóch lat. Z dedykowaną asystentką pracuje mi się bardzo dobrze, jest to przede wszystkim skuteczna współpraca oraz przygotowanie na czas materiałów reklamowych.

Co bardzo cenię, to własna inicjatywa asystentki i nowe pomysły, które później są realizowane. Asystentka pomaga mi w kampaniach reklamowych, obsłudze newslettera oraz w przygotowywaniu tekstów do prezentacji i mediów społecznościowych. Mam bardzo dużo zleceń i dzięki współpracy nie muszę myśleć o wielu sprawach dotyczących reklamy. Uzgadniamy zadania, które są realizowane, co daje mi na pewno więcej luzu i czasu, który mogę poświęcić na inne sprawy.

Jestem zadowolony również z pomocy innych osób z zespołu. Ułatwia to realizację nowych pomysłów, gdzie potrzebne są różne kwalifikacje. Zasady współpracy są jasne, a raporty odzwierciedlają zadanie i czas realizacji poszczególnych projektów.."

"Bardzo polecam! Jestem pod wrażeniem wsparcia, jakie dała mi Ania ze swoim zespołem przy tworzeniu e-booka "Spokojnie i bez stresu - 45 najważniejszych pytań o Twój biznes on-line". Dziewczyny działały niezwykle szybko, zaskakując mnie za każdym razem tym, że już "kolejny etap został zakończony". Skład ebooka wyszedł świetnie, a nie było to proste zadanie. To, co zrobiły dziewczyny było też doceniane przez moim Klientów."
"Wspaniała i profesjonalna pomoc. Ania jest fantastyczna w tym, co robi, dzięki współpracy z wirtualną asystentką moja firma pozyskała wielu nowych klientów w zaledwie kilka tygodni a ja zyskałam więcej czasu dla siebie. Dzisiaj nie potrafię sobie wyobrazić pracy bez wsparcia Ani i jej zespołu.Polecam każdemu, kto prowadzi firmę i chce się uwolnić od natłoku spraw."
Edyta Kempińska
Pegaz Advies
"Z Anią pracuję od czerwca 2019 - jest osobą, która stoi za stroną techniczną mojego podcastu. Potrafi wyczarować świetny odcinek, mimo różnej jakości ścieżek dźwiękowych, które jej dostarczam.

Wie dokładnie co wyciąć, a co zostawić i w jakich momentach wstawić muzyczne efekty. Zna narzędzia techniczne takie jak Audacity, Auphonic i inne, dzięki, którym efekt brzmi profesjonalnie i podcastu świetnie się słucha. Bez jej pomocy trudno by mi było poważyć się na rozpoczęcie mojej przygody z podcastingiem!

Polecam serdecznie jej profesjonalną pomoc każdej osobie, która chce ruszyć z podcastem, a obawia się strony technicznej."

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy na bezpłatną 15-minutową konsultację, którą możesz zarezerwować poprzez system Calendly, rozmowy odbywają się poprzez system do wideokonferencji zoom.

CHECKLISTA "JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DELEGOWANIA ZADAŃ WIRTUALNEJ ASYSTENTCE?"